1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Визначено графік прийому громадян керівництвом та представниками фракцій Львівської обласної ради VIІ скликання

Відповідно до пункту 13 частини шостої, частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою організації прийому громадян, Розпорядженням голови Львівської обласної ради від 11 грудня 2015 р. № 1546 визначено та затверджено графік прийому громадян керівництвом та представниками фракцій Львівської обласної ради VIІ  скликання.

» Детальніше...

Затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради в містах обласного значення і районах області у 2015–2016 роках

Відповідно до Розпорядження голови Львівської обласної ради від 11 грудня 2015 р. № 1547, затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради в містах обласного значення і районах області у 2015–2016 роках.

» Детальніше...

Затверджено Положення про постійні депутатські комісії Львівської обласної ради VII скликання

Львівська обласна рада VII скликання затвердила Положення про постійні депутатські комісії. Таке рішення прийнято сьогодні, 8 грудня, на другому пленарному засіданні І сесії Львівської обласної ради VII демократичного скликання.

» Детальніше...

Депутати утворили президію Львівської обласної ради

Рішенням сесії депутати утворили президію Львівської обласної ради VII скликання у складі керівництва обласної ради, голів постійних комісій та уповноважених представників фракцій.

» Детальніше...

У День Гідності та Свободи Львівщина вшанувала пам’ять загиблих під час Революції Гідності й АТО

Сьогодні, 21 листопада, у Львові відбуваються заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи України, другої річниці початку Революції Гідності.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

Керівників комунальних підприємств Львівської обласної ради пропонують призначати за конкурсом

24 грудня під час прес-конференції у Львівській обласній раді заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, начальник управління майном спільної власності Львівської обласної ради Микола Бандра поінформували громадськість про те, що у Львівській обласній раді розробили проект положення про порядок проведення конкурсу на призначення керівників закладів обласної ради.

Заступник голови обласної ради розповів, що Львівська обласна рада є власником 140 закладів, і призначення їхніх керівників відбувається таким чином: галузеві департаменти подають відповідні пропозиції до управління майном комунальної власності, яке виносить пропозицію на сесію обласної ради, котра голосує або не голосує за призначення того чи іншого керівника.

Володимир Гірняк відзначив: «Тепер ми є перед вибором як мінімум трьох керівників комунальних закладів, причому доволі важливих для Львівської обласної ради і для територіальної громади Львівської області. Це,  головний лікар комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ». Також написав заяву на звільнення директор комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський історичний музей», по-третє, є виконувач обов’язків директора комунального закладу Львівської обласної ради Культурно-Мистецький Центр «Львівський палац мистецтв».

У депутатських фракціях виникла ідея проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників. Розроблено проект положення, який зараз розміщений на сайті Львівської обласної ради і триває його обговорення в постійних комісіях Львівської обласної ради. Цей проект планують розглянути на сесії обласної ради наприкінці січня. „Ми би хотіли, щоб це положення максимально було проговорене і в середовищі  депутатського корпусу, абсолютно всіма депутатськими фракціями, а також у середовищі громадських організацій, у середовищі небайдужих мешканців нашої області для того, щоб ми вийшли на абсолютно чіткий варіант. Ми за те, щоб цей варіант був максимально прозорий, максимально публічний”, – наголосив Володимир Гірняк.   

Начальник управління майном спільної власності Львівської обласної ради Микола Бандра повідомив, що повноваження щодо оформлення трудових відносин від імені Львівської обласної ради з керівниками закладів, у тому числі укладення трудових договорів (контрактів), призначення та звільнення виконувачів обов’язків керівника закладу, покладання виконання обов'язків керівника до заміщення вакантних посад відповідно до законодавства доручені управлінню майном спільної власності. Управління майном спільної власності також уповноважене виступати засновником закладів.

Довідково

Зараз у спільній власності територіальних громад Львівської області перебуває 140 закладів, з яких:

-         25 закладів культури;

-         16 закладів соціального захисту;

-         56 закладів охорони здоров’я;

-         43 заклади освіти.

Голова обласної ради

Олександр Ганущин

Вибори 2015

Бюджет. Візуалізація

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Топ-новини

Опитування

Які шанси має Україна отримати безвізовий режим із ЄС вже на початку 2016 року?

 

 

 

  Результати