1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Визначено графік прийому громадян керівництвом та представниками фракцій Львівської обласної ради VIІ скликання

Відповідно до пункту 13 частини шостої, частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою організації прийому громадян, Розпорядженням голови Львівської обласної ради від 11 грудня 2015 р. № 1546 визначено та затверджено графік прийому громадян керівництвом та представниками фракцій Львівської обласної ради VIІ  скликання.

» Детальніше...

Затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради в містах обласного значення і районах області у 2015–2016 роках

Відповідно до Розпорядження голови Львівської обласної ради від 11 грудня 2015 р. № 1547, затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради в містах обласного значення і районах області у 2015–2016 роках.

» Детальніше...

Затверджено Положення про постійні депутатські комісії Львівської обласної ради VII скликання

Львівська обласна рада VII скликання затвердила Положення про постійні депутатські комісії. Таке рішення прийнято сьогодні, 8 грудня, на другому пленарному засіданні І сесії Львівської обласної ради VII демократичного скликання.

» Детальніше...

Депутати утворили президію Львівської обласної ради

Рішенням сесії депутати утворили президію Львівської обласної ради VII скликання у складі керівництва обласної ради, голів постійних комісій та уповноважених представників фракцій.

» Детальніше...

У День Гідності та Свободи Львівщина вшанувала пам’ять загиблих під час Революції Гідності й АТО

Сьогодні, 21 листопада, у Львові відбуваються заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи України, другої річниці початку Революції Гідності.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

Олександр Ганущин: Такі люди, як В’ячеслав Чорновіл, зробили дуже багато для того, щоб Україна постала

24 грудня у Львові відбуваються урочистості з нагоди 78-ї річниці від дня народження Героя України В'ячеслава Чорновола.

Зокрема, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, депутати, керівництво Львівської ОДА та Львівської міської ради, представники громадськості, ветеранських організацій, а також учні Львівської середньої загальноосвітньої школи № 46 м. Львова, яка носить ім'я Героя, поклали квіти до пам'ятника В'ячеславові Чорноволу.

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зазначив: «В'ячеслав Чорновіл належить до тих, хто заклав новітню історію Львівської обласної ради. Сьогодні у наших стінах бракує саме таких людей, адже це покоління було межовим і зробило свою величезну справу. Ці люди зробили дуже багато для того, щоб Україна постала. Той етап, на якому ми зараз перебуваємо, з війною на Сході, - це унаочнення того, що тоді вони це зуміли зробити відносно безболісно і легко, а зараз, коли ворог оговтався, ми мусимо тримати зброю в руках, тримати оборону і не допустити повернення тих порядків, які мали місце на території України впродовж останніх семи десятиріч перед 1991-им роком».

Також у день народження Героя України відбудеться покладання квітів до пам'ятної дошки на будівлі Львівської обласної державної телерадіокомпанії, а у приміщенні Музею визвольної боротьби України буде відкрито стаціонарну виставку «В'ячеслав Чорновіл: політик, правозахисник, журналіст».

Завершаться урочистості вечором пам'яті «У розкриллі Ікара» 27 грудня у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

 

Голова обласної ради

Олександр Ганущин

Вибори 2015

Бюджет. Візуалізація

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Топ-новини

Опитування

Які шанси має Україна отримати безвізовий режим із ЄС вже на початку 2016 року?

 

 

 

  Результати