1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Визначено графік прийому громадян керівництвом та представниками фракцій Львівської обласної ради VIІ скликання

Відповідно до пункту 13 частини шостої, частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою організації прийому громадян, Розпорядженням голови Львівської обласної ради від 11 грудня 2015 р. № 1546 визначено та затверджено графік прийому громадян керівництвом та представниками фракцій Львівської обласної ради VIІ  скликання.

» Детальніше...

Затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради в містах обласного значення і районах області у 2015–2016 роках

Відповідно до Розпорядження голови Львівської обласної ради від 11 грудня 2015 р. № 1547, затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради в містах обласного значення і районах області у 2015–2016 роках.

» Детальніше...

Затверджено Положення про постійні депутатські комісії Львівської обласної ради VII скликання

Львівська обласна рада VII скликання затвердила Положення про постійні депутатські комісії. Таке рішення прийнято сьогодні, 8 грудня, на другому пленарному засіданні І сесії Львівської обласної ради VII демократичного скликання.

» Детальніше...

Депутати утворили президію Львівської обласної ради

Рішенням сесії депутати утворили президію Львівської обласної ради VII скликання у складі керівництва обласної ради, голів постійних комісій та уповноважених представників фракцій.

» Детальніше...

У День Гідності та Свободи Львівщина вшанувала пам’ять загиблих під час Революції Гідності й АТО

Сьогодні, 21 листопада, у Львові відбуваються заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи України, другої річниці початку Революції Гідності.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

У населених пунктах, які перевиконали мобілізаційні завдання, коштом обласного бюджету виконали робіт на понад два мільйони гривень

На Програму забезпечення розвитку інфраструктури населених пунктів Львівської області, які перевиконали мобілізаційні завдання у 2015 році за рахунок коштів обласного бюджету, депутати передбачили  2,5 млн грн.

Про це повідомили 23 грудня представники департаментів Львівської обласної державної адміністрації під час слухань про виконання обласних цільових програм, які координує постійна комісія з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури Львівської обласної ради.

 

За ці кошти, виділені з обласного бюджету, влаштовано зовнішнє освітлення у п’яти населених пунктах, реконструйовано дах і фасад народного дому в селі Купичволя, відремонтовано дорогу Кам’янка-Бузька–Рожанка, замінено вікна в навчальних закладах.

 

Нагадаємо, що мобілізаційні завдання у 2015 році перевиконали Станіславчицька сільська рада Бродівського району, Тучапська сільська рада Городоцького району, Купичволівська сільська рада Жовківського району, Зубівмостівська та Убинівська сільська рада Кам'янко-Бузького району, Синьківська та Тетевчицька сільська рада Радехівського району, Сянківська сільська рада Турківського району Львівщини. Відтак ці населені пункти самі визначали ті проблеми, які їм у першу чергу необхідно вирішити коштом обласного бюджету. 

Голова обласної ради

Олександр Ганущин

Вибори 2015

Бюджет. Візуалізація

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Топ-новини

Опитування

Які шанси має Україна отримати безвізовий режим із ЄС вже на початку 2016 року?

 

 

 

  Результати