1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Визначено графік прийому громадян керівництвом та представниками фракцій Львівської обласної ради VIІ скликання

Відповідно до пункту 13 частини шостої, частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою організації прийому громадян, Розпорядженням голови Львівської обласної ради від 11 грудня 2015 р. № 1546 визначено та затверджено графік прийому громадян керівництвом та представниками фракцій Львівської обласної ради VIІ  скликання.

» Детальніше...

Затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради в містах обласного значення і районах області у 2015–2016 роках

Відповідно до Розпорядження голови Львівської обласної ради від 11 грудня 2015 р. № 1547, затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради в містах обласного значення і районах області у 2015–2016 роках.

» Детальніше...

Затверджено Положення про постійні депутатські комісії Львівської обласної ради VII скликання

Львівська обласна рада VII скликання затвердила Положення про постійні депутатські комісії. Таке рішення прийнято сьогодні, 8 грудня, на другому пленарному засіданні І сесії Львівської обласної ради VII демократичного скликання.

» Детальніше...

Депутати утворили президію Львівської обласної ради

Рішенням сесії депутати утворили президію Львівської обласної ради VII скликання у складі керівництва обласної ради, голів постійних комісій та уповноважених представників фракцій.

» Детальніше...

У День Гідності та Свободи Львівщина вшанувала пам’ять загиблих під час Революції Гідності й АТО

Сьогодні, 21 листопада, у Львові відбуваються заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи України, другої річниці початку Революції Гідності.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

На розвиток освіти Львівщини з обласного бюджету цьогоріч було виділено понад 12 млн грн

Розвиток мережі дошкільних навчальних закладів, покращення навчально-матеріальної бази шкіл і закладів профтехосвіти, придбання підручників, створення доступних умов для освіти дітей з особливими потребами, виплата премій молодим ученим та знаним науковцям, модернізація комп’ютерної мережі шкіл, створення кабінетів військово-патріотичного виховання.

Такими були основні напрямки розвитку освіти Львівщини у 2015 році, відповідно до Програми розвитку освіти Львівщини на 2013– 2016 роки. Станом на 11 грудня 2015 року на реалізацію заходів цієї програми використано 12 млн 545 тис. грн.

Про це прозвітував на слуханнях у постійній комісії з питань освіти та науки Львівської обласної ради заступник директора департаменту Львівської обласної державної адміністрації Орест Тур.

Відтак з обласного бюджету скеровано понад 3, 5 млн грн субвенції міським та районним бюджетам на розвиток мережі дошкільних навчальних закладів. Були підготовлені проекти для участі в обласному конкурсі мікропроектів, з яких перемогу здобули 38 проектів. Реалізація цих проектів дасть можливість додатково відкрити 1 194 місць в дошкільних навчальних закладах Львівщини. Робота з відкриття додаткових місць у ДНЗ продовжиться і в 2016 році і стане одним із пріоритетних напрямків в освітній галузі Львівщини.

Також коштом обласного бюджету на Львівщині (понад 1 млн грн) в 2015 році обладнають 24 центри військово-патріотичного виховання.

Окрім того, у позашкільній освіті Львівщини було скеровано 300 тис. грн міським та районним бюджетам для проведення історико-краєзнавчих подорожей учнівської молоді. Придбано два автобуси для перевезення учнів Миколаївського і Радехівського районів. Із обласного бюджету на ці було виділено 800 тис. грн.

Ще одним напрямком розвитку освіти Львівщини стала підтримка молодих вчених  та відомих фахівців, заохочення студентів. Зокрема, було відзначено преміями двадцять відомих учених та знаних фахівців і 88 талановитих молодих учених та спеціалістів.  Преміями нагороджено 100 кращих студентів вищих навчальних закладів та вручено обласні іменні премії 84 студентам вищих навчальних закладів Львівщини. На ці виплати з обласного бюджету було виділено близько 2 млн грн. 

Голова обласної ради

Олександр Ганущин

Вибори 2015

Бюджет. Візуалізація

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Топ-новини

Опитування

Які шанси має Україна отримати безвізовий режим із ЄС вже на початку 2016 року?

 

 

 

  Результати