1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Визначено графік прийому громадян керівництвом та представниками фракцій Львівської обласної ради VIІ скликання

Відповідно до пункту 13 частини шостої, частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою організації прийому громадян, Розпорядженням голови Львівської обласної ради від 11 грудня 2015 р. № 1546 визначено та затверджено графік прийому громадян керівництвом та представниками фракцій Львівської обласної ради VIІ  скликання.

» Детальніше...

Затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради в містах обласного значення і районах області у 2015–2016 роках

Відповідно до Розпорядження голови Львівської обласної ради від 11 грудня 2015 р. № 1547, затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради в містах обласного значення і районах області у 2015–2016 роках.

» Детальніше...

Затверджено Положення про постійні депутатські комісії Львівської обласної ради VII скликання

Львівська обласна рада VII скликання затвердила Положення про постійні депутатські комісії. Таке рішення прийнято сьогодні, 8 грудня, на другому пленарному засіданні І сесії Львівської обласної ради VII демократичного скликання.

» Детальніше...

Депутати утворили президію Львівської обласної ради

Рішенням сесії депутати утворили президію Львівської обласної ради VII скликання у складі керівництва обласної ради, голів постійних комісій та уповноважених представників фракцій.

» Детальніше...

У День Гідності та Свободи Львівщина вшанувала пам’ять загиблих під час Революції Гідності й АТО

Сьогодні, 21 листопада, у Львові відбуваються заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи України, другої річниці початку Революції Гідності.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

Коштом обласного бюджету упродовж року у селах та містах області здійснили будівництво та реконструкцію водопроводів

До кінця 2015 року усі об’єкти в рамках реалізації програми «Питна вода», виконавцем яких визначено департамент житлово-комунального господарства Львівської ОДА, будуть завершені.

Таку інформацію було надано депутатам обласної ради під час слухань про виконання обласних програм і заходів структурних підрозділів облдержадміністрації, що відбувались у комісії з питань будівництва, ЖКГ, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики.

Програма «Питна вода» на 2012 - 2020 роки у Львівській області створена для покращення забезпечення населення області питною водою нормативної якості.

У 2015 році на реалізацію заходів програми з обласного бюджету було передбачено 2 580, 0 тис. грн, а також – 523, 563 тис. грн співфінансування з місцевих бюджетів. На сьогодні освоєно практично увесь фінансовий ресурс програми.

За ці кошти упродовж року було збудовано водопроводи у селах Мшана Городоцького району та Смільне Бродівського району, а також завершується реконструкція водопроводу в місті Радехів та будівництво станції знезалізнення води для міста Великі Мости.

Окрім того, під час першої сесії Львівської обласної ради VII скликання депутати внесли зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2015 рік, виділивши додатково кошти на будівництво та реконструкцію водопроводів у 3 населених пунктах області, а саме: будівництво водопроводу та споруд на ньому в селі Раневичі Дрогобицького району (426,6 тис. грн), реконструкція водопроводу у селищі Підкамінь Бродівського району (372 тис. грн) та ІІ черги будівництва водопроводу в селі Смільне Бродівського району (523,4 тис.грн).

За інформацією департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації, усі об’єкти будуть завершені ще до кінця цього року.

Голова обласної ради

Олександр Ганущин

Вибори 2015

Бюджет. Візуалізація

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Топ-новини

Опитування

Які шанси має Україна отримати безвізовий режим із ЄС вже на початку 2016 року?

 

 

 

  Результати