1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Визначено графік прийому громадян керівництвом та представниками фракцій Львівської обласної ради VIІ скликання

Відповідно до пункту 13 частини шостої, частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою організації прийому громадян, Розпорядженням голови Львівської обласної ради від 11 грудня 2015 р. № 1546 визначено та затверджено графік прийому громадян керівництвом та представниками фракцій Львівської обласної ради VIІ  скликання.

» Детальніше...

Затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради в містах обласного значення і районах області у 2015–2016 роках

Відповідно до Розпорядження голови Львівської обласної ради від 11 грудня 2015 р. № 1547, затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради в містах обласного значення і районах області у 2015–2016 роках.

» Детальніше...

Затверджено Положення про постійні депутатські комісії Львівської обласної ради VII скликання

Львівська обласна рада VII скликання затвердила Положення про постійні депутатські комісії. Таке рішення прийнято сьогодні, 8 грудня, на другому пленарному засіданні І сесії Львівської обласної ради VII демократичного скликання.

» Детальніше...

Депутати утворили президію Львівської обласної ради

Рішенням сесії депутати утворили президію Львівської обласної ради VII скликання у складі керівництва обласної ради, голів постійних комісій та уповноважених представників фракцій.

» Детальніше...

У День Гідності та Свободи Львівщина вшанувала пам’ять загиблих під час Революції Гідності й АТО

Сьогодні, 21 листопада, у Львові відбуваються заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи України, другої річниці початку Революції Гідності.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

На Львівщині у 2015 році коштом обласного бюджету реалізовується шість медичних програм

Упродовж 2015 року в закладах охорони здоров’я Львівської області виконувалось шість обласних цільових програм.

Про це повідомив на слуханнях у постійній комісії з питань  охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури  та спорту Львівської обласної ради директор департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Богдан Чечотка.

Відтак у 2015 році продовжила дію Обласна цільова програма „Діагностика, лікування та реабілітація осіб, які постраждали внаслідок (під час) Революції Гідності”. Незабаром, у рамках цієї програми, як повідомив Богдан Чечотка, відбудеться відкриття спеціально створеного відділення для реабілітації хворих із порушенням функції хребта.

Зокрема, на Програму розвитку сімейної медицини та її профілактичної спрямованості на 2015 рік в обласному бюджеті було передбачено 2 млн 885 тис. грн. За ці кошти було закуплено медичне обладнання для десяти закладів ЗПСМ на два мільйони гривень. У 2015 році відкрито шість амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Загалом у Львівській області налічується 312 амбулаторій сімейної медицини, з них 225 – у сільській місцевості та 87 – у міській.

Надзвичайно важливою є Обласна цільова програма „Забезпечення дітей-інвалідів області життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2012-2016”. За цією програмою забезпечуються, зокрема, діти, хворі на фенілкетонурію, продуктами. замісного лікувального харчування; закуповується розхідний матеріал і медикаменти для лікування дітей із хронічною нирковою недостатністю на проведення сеанісів гемо- та перитонеального діалізу. Також 42 дітей-інвалідів, хворих на муковісцидоз, забезпечують життєво необхідним препаратом „Креон”, одержують постійно лікування в стаціонарних умовах 13 дітей-інвалідів з первинними імунодефіцитами.  У рамках програми 10 дітей, хворих на важкий ювенільний ревматоїдний артрит, отримують лікування необхідними препаратами.

У другому півріччі 2015 року на Львівщині розпочала дію Обласна цільова програма по легеневій гіпертензії, яка дасть змогу продовжити життя хворих на цю хворобу, а також збільшує толерантність до фізичних навантажень та відтерміновує клінічне погіршення.

У 2015 році продовжувала дію Обласна цільова програма „Регіональна програма надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю”.

Шоста обласна цільова програма – боротьби з онкологічними захворюваннями у Львівській області. У 2015 році, відповідно до цієї програми, виділялися кошти на придбання медичного обладнання. На наступний, 2016 рік передбачається закласти кошти в обласному бюджеті на співфінансування з боку обласного бюджету (10 відсотків від розміру коштів Світового банку) в рамках субпроекту „Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області”, як частини позики Уряду України на впровадження проекту „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”. 

Голова обласної ради

Олександр Ганущин

Вибори 2015

Бюджет. Візуалізація

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Топ-новини

Опитування

Які шанси має Україна отримати безвізовий режим із ЄС вже на початку 2016 року?

 

 

 

  Результати