1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Визначено графік прийому громадян керівництвом та представниками фракцій Львівської обласної ради VIІ скликання

Відповідно до пункту 13 частини шостої, частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою організації прийому громадян, Розпорядженням голови Львівської обласної ради від 11 грудня 2015 р. № 1546 визначено та затверджено графік прийому громадян керівництвом та представниками фракцій Львівської обласної ради VIІ  скликання.

» Детальніше...

Затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради в містах обласного значення і районах області у 2015–2016 роках

Відповідно до Розпорядження голови Львівської обласної ради від 11 грудня 2015 р. № 1547, затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради в містах обласного значення і районах області у 2015–2016 роках.

» Детальніше...

Затверджено Положення про постійні депутатські комісії Львівської обласної ради VII скликання

Львівська обласна рада VII скликання затвердила Положення про постійні депутатські комісії. Таке рішення прийнято сьогодні, 8 грудня, на другому пленарному засіданні І сесії Львівської обласної ради VII демократичного скликання.

» Детальніше...

Депутати утворили президію Львівської обласної ради

Рішенням сесії депутати утворили президію Львівської обласної ради VII скликання у складі керівництва обласної ради, голів постійних комісій та уповноважених представників фракцій.

» Детальніше...

У День Гідності та Свободи Львівщина вшанувала пам’ять загиблих під час Революції Гідності й АТО

Сьогодні, 21 листопада, у Львові відбуваються заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи України, другої річниці початку Революції Гідності.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

У 2015 році на Львівщині було передбачено реалізацію 57 природоохоронних заходів на загальну суму 13,4 млн грн

У 2015 році у Львівській області реалізовується 5 природоохоронних програм, виконавцем яких визначено департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, та 4 програми екологічного спрямування, виконавцем яких визначено інші установи чи структурні підрозділи облдержадміністрації і які співфінансуються з обласного фонду охорон навколишнього природного середовища.

Про виконання обласних цільових програм і заходів департамент екології Львівської обласної державної адміністрації звітував перед комісією з питань екології, природних ресурсів та рекреації у понеділок, 21 грудня.

Загалом у переліку першочергових природоохоронних заходів на 2015 рік було визначено 57 заходів на загальну суму 13,4 млн грн.

Упродовж року департамент здійснював заходи для збереження та збалансованого розвитку територій регіональних ландшафтних парків «Надсянський», «Равське Розточчя» та «Верхньодністровські Бескиди», стабілізацію екологічної рівноваги внаслідок діяльності гірничо-хімічних підприємств, відновлення популяції зубрів на території області, розвитку заповідної справи, проведення моніторингу щодо загазованості і забруднення води, повітря, ґрунту в м. Борислав, а також моніторинг на гірничо-хімічних підприємствах для визначення шляхів та методів рекреаційного та господарського використання територій.

 

Голова обласної ради

Олександр Ганущин

Вибори 2015

Бюджет. Візуалізація

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Топ-новини

Опитування

Які шанси має Україна отримати безвізовий режим із ЄС вже на початку 2016 року?

 

 

 

  Результати