1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Визначено графік прийому громадян керівництвом та представниками фракцій Львівської обласної ради VIІ скликання

Відповідно до пункту 13 частини шостої, частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою організації прийому громадян, Розпорядженням голови Львівської обласної ради від 11 грудня 2015 р. № 1546 визначено та затверджено графік прийому громадян керівництвом та представниками фракцій Львівської обласної ради VIІ  скликання.

» Детальніше...

Затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради в містах обласного значення і районах області у 2015–2016 роках

Відповідно до Розпорядження голови Львівської обласної ради від 11 грудня 2015 р. № 1547, затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради в містах обласного значення і районах області у 2015–2016 роках.

» Детальніше...

Затверджено Положення про постійні депутатські комісії Львівської обласної ради VII скликання

Львівська обласна рада VII скликання затвердила Положення про постійні депутатські комісії. Таке рішення прийнято сьогодні, 8 грудня, на другому пленарному засіданні І сесії Львівської обласної ради VII демократичного скликання.

» Детальніше...

Депутати утворили президію Львівської обласної ради

Рішенням сесії депутати утворили президію Львівської обласної ради VII скликання у складі керівництва обласної ради, голів постійних комісій та уповноважених представників фракцій.

» Детальніше...

У День Гідності та Свободи Львівщина вшанувала пам’ять загиблих під час Революції Гідності й АТО

Сьогодні, 21 листопада, у Львові відбуваються заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи України, другої річниці початку Революції Гідності.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

Юрій Візьняк: Співпраця на рівні Львівської обласної та міської рад сприятиме тому, що якомога більше об’єктів культури отримають необхідне фінансування

У Львові є низка об’єктів, які потребують фінансування на відновлення чи реконструкцію. Одначе, подекуди сума коштів, необхідних на ці роботи, є чималою. Відтак, одним із можливих способів залучити необхідний фінансовий ресурс є співфінансування з різних бюджетів.

Зокрема, під час засідання комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради було розглянуто питання про закладення на 2016 рік коштів на фінансування ремонтних робіт, які потрібно провести на об’єктах Львівського національного університету імені Івана Франка. 

Голова комісії Юрій Візьняк зазначив, що Львівська обласна та Львівська міська рада можуть розглянути можливість, щоби передбачити та закласти кошти, необхідні під конкретні роботи на конкретних об’єктах.

До таких об’єктів, які потребують ремонтних робіт чи робіт з реконструкції відносяться деякі навчальні корпуси Франкового вишу. Серед них, зокрема, будівля головного корпусу університету зі сторони вулиці Костюшка, а також будівля на вулиці Галицькій, 10 та низка інших.

Вже до наступного засідання комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради, яке заплановане на наступний тиждень, у Львівському національному університеті імені Івана Франка мають підготувати весь необхідний пакет документів стосовно тих об’єктів, які потребують ремонту, а також – обґрунтування стосовно того, які роботи вже були виконані, а які ще потрібно провести.    

Голова обласної ради

Олександр Ганущин

Вибори 2015

Бюджет. Візуалізація

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Топ-новини

Опитування

Які шанси має Україна отримати безвізовий режим із ЄС вже на початку 2016 року?

 

 

 

  Результати