1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

PDFДрук

Графік організаційних засідань постійних комісій Львівської обласної ради VII скликання

 

Назва комісії

Дата і час проведення

Місце проведення

Відповідальний за проведення

Постійна комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації

26.11. 15.

14.00 год.

 

каб. 329

А. Білоус

І. Онищенко

Постійна комісія з питань ПЕК, транспорту, перевезень та зв'язку

26.11. 15.

14.00 год.

 

каб. 332

М. Сидорович,

Г. Кравіцька

 

Постійна комісія з питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту

26.11. 15.

14.00 год.

 

каб. 307

М. Гичка,

Р. Моспан

 

Постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку

26.11. 15.

16.00 год.

 

каб. 314

О. Домчак

Я. Грицевич

І. Підгородецька

Постійна комісія з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури

01.12. 15.

16.00 год.

 

каб. 329

В. Саган

О. Максимець

Постійна комісія з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем

03.12.15.

11.00 год.

каб.307

М. Дзюдзь

Т. Гришина

Постійна комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації

26.11. 15.

15.00 год.

 

каб. 318

Ю. Візняк

О.Горечко

Постійна комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики

01.12. 15.

14.00 год.

 

каб. 332

Б. Гагалюк

Г. Кравіцька

Постійна комісія з питань євроінтеграції, дерегуляції, зовнішньоекономічної діяльності, транскордонного співробітництва, агропромислового комплексу та зв’язків з українцями за кордоном

01.12.15

13.00.год.

каб. 307

Т. Вервега

Я. Чернявська

Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики

02.12.15

15.00 год.

каб. 348

Р. Кізима

І. Собенко

Постійна комісія з питань комунального майна та приватизації

01.12.15

14. 00 год.

вул. Винниченка, 14, каб. 2

І. Комарницький

М. Бандра

Постійна комісія з питань освіти і науки

30.11. 15.

15.00 год.

каб. 318

В. Вантух

О. Гринчук

Керуючий справами (керівник справ)

 

обласної ради                                                                                    Євген ЗАХАРЕВИЧ