1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

PDFДрук

Депутатські фракції у ЛОР VII скликання




Депутатська фракція Блоку Петра Порошенка

Кеньо Катерина Іванівна – голова фракції

Баран Василь Степанович

Білас Всеволод Омелянович

Ганущин Олександр Олександрович

Гичка Михайло Михайлович

Дейнека Анатолій Михайлович

Демчина Роман Іванович

Дзюдзь Михайло Семенович

Домчак Олег Іванович

Задорожний Михайло Леонович

Ільницький Михайло Михайлович

Кирилич Володимир Ігорович

Кужидло Володимир Михайлович

Лабай Іван Михайлович

Лісна Мирослава Михайлівна

Ременяк Володимир Васильович

Саган Володимир Степанович

Седіло Микола Григорович

Шведа Володимир Богданович

 

 

Депутатська фракція  партії "Об'єднання "Самопоміч"

 Свистун Інна Василівна – голова фракції

Бордун Галина Володимирівна

Вервега Тарас Васильович

Голуб Юрій Валентинович

Дворянин Парасковія Ярославівна

Кізима Роман Михайлович

Огоновський Юрій Ярославович

Пакіж Степан Петрович

Письменна Тетяна Олександрівна

Прокопів Андрій Іванович

Савчин Василь Степанович

Сафінська Оксана Олександрівна

Сидорович Михайло Васильович

Собко Іван Михайлович

 

 

Депутатська фракція ВО "Свобода"

 Кошулинський Руслан Володимирович –  голова фракції

Бабінська Мирослава Романівна

Балицький Олексій Михайлович

Барановський Ігор Ярославович

Ковалів Михайло Іванович

Нискогуз Михайло Юрійович

Панькевич Олег Ігорович

Тенюх Ігор Йосифович

Тягнибок Андрій Ярославович

Чад Андрій Степанович

Шаваров Юрій Іванович

Шайдулліна Ольга Василівна

 

 

Депутатська фракція ВО "Батьківщина"

Гудима Юрій Іванович – голова фракції

Вантух Володимир Петрович

Качмарик Ярослав Дмитрович

Комарницький Ігор Михайлович

Олексишин Валентина Павлівна

Рак Степан Остапович

Устименко Валентин Віталійович

Цибуля Леонід Йосифович

Чебаненко Олександр Іванович

 

Депутатська фракція "Громадянська позиція"

Гірняк Володимир Олегович – голова фракції

Бей Тетяна Богданівна

Дорош Уляна Миколаївна

Касян Сергій Васильович

Кошик Петро Ігорович

Овсянецький Ярослав Олександрович

Охріменко Леонід Володимирович

Титикало Михайло Федорович

 

 

Депутатська фракція Радикальної Партії Олега Ляшка

 Візняк Юрій Ярославович – голова фракції

Буба Євген Іванович

Грабінський Ігор Миронович

Ковалик Михайло Іванович

Ткачик Володимир Петрович

 

Депутатська фракція "Українське об'єднання патріотів – УКРОП"

Сидорович Юрій Ярославович – голова фракції

Жукровський Петро Степанович

Ільків Ігор Петрович

Пазин Дмитро Іванович

Сич Галина Іванівна

Шептицький Зеновій Стахович

 

 

Депутатська фракція Громадський рух "Народний контроль"

 Білоус Андрій Васильович – голова фракції

Дума Андрій Романович

Ковч Андрій Володимирович

Масний Василь Дмитрович

Нестор Юрій Богданович

 

Депутатська фракція Народного Руху України

Гагалюк Богдан Миколайович – голова фракції

Андрусишин Олег Ярославович

Грицик Ольга Богданівна

Ковальчук Ігор Васильович

Марунчак Петро Мирославович