1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

PDFДрук

Список депутатів VII скликання

 

з/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Суб'єкт висування

Посада

Місце праці

1.              

Андрусишин Олег Ярославович

Народний Рух України

Завідувач відділення

Сколівська центральна районна лікарня

2.              

Бабінська Мирослава Романівна

ВО "Свобода"

Менеджер

Страхова компанія «Провідна»

3.              

Балицький Олексій Михайлович

ВО "Свобода"

Директор

Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА

4.              

Баран Василь Степанович

БПП "Солідарність"

Директор

Перемишлянський районний центр зайнятості

5.              

Барановський Ігор Ярославович

ВО "Свобода"

Директор

МПП «Пласкоп»

6.              

Бей Тетяна Богданівна

Громадянська позиція

Директор

ТзОВ «Мегабуд-Леополіс»

7.              

Білас Всеволод Омелянович

БПП "Солідарність"

Директор з корпоративних питань

ПрАТ "ІДС"

8.              

Білоус Андрій Васильович

Громадський рух "Народний контроль"

Помічник-консультант народного депутата України

Апарат Верховної Ради України

9.              

Бордун Галина Володимирівна

Об'єднання "Самопоміч"

Начальник відділу кадрів

Апарат виконавчого комітету Львівської міської ради

10.           

Буба Євген Іванович

Радикальна партія Олега Ляшка

Директор

Мале підприємство «Руно»

11.           

Вантух Володимир Петрович

ВО "Батьківщина"

Директор

Самбірський педагогічний коледж

12.           

Вервега Тарас Васильович

Об'єднання "Самопоміч"

Член ради директорів

Компанія "SoftServe"

13.           

Візняк Юрій Ярославович

Радикальна партія Олега Ляшка

Завідувач кафедри

Львівський Університет «Бізнесу та Права»

14.           

Гагалюк Богдан Миколайович

Народний Рух України

Директор

ТОВ «Інкомтранс»

15.           

Ганущин Олександр Олександрович

БПП "Солідарність"

Голова

Львівська обласна рада

16.           

Гичка Михайло Михайлович

БПП "Солідарність"

Головний лікар

Львівська обласна клінічна лікарня

17.           

Гірняк Володимир Олегович

Громадянська позиція

Заступник голови

Львівська обласна рада

18.           

Голуб Юрій Валентинович

Об'єднання "Самопоміч"

Спеціаліст відділу зв’язків з громадкістю

ВЗГ ГУМВС України у Львівській обл.

19.           

Грабінський Ігор Миронович

Радикальна партія Олега Ляшка

Фізична особа-підприємець

Фізична особа-підприємець

20.           

Грицик Ольга Богданівна

Народний Рух України

Голова

Профспілка освіти Дрогобицького р?ну

21.           

Гудима Юрій Іванович

ВО "Батьківщина"

Заступник директора

ТзОВ «Будінвест»

22.           

Дворянин Парасковія Ярославівна

Об'єднання "Самопоміч"

Перший заступник голови

Львівська обласна рада

23.           

Дейнека Анатолій Михайлович

БПП "Солідарність"

Начальник управління

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства

24.           

Демчина Роман Іванович

БПП "Солідарність"

Директор

Приватне підприємство «Рома»

25.           

Дзюдзь Михайло Семенович

БПП "Солідарність"

Начальник управління

Державна пенітенціарна служба України у Львівській області

26.           

Домчак Олег Іванович

БПП "Солідарність"

Голова

Самбірська районна державна адміністрація

27.           

Дорош Уляна Миколаївна

Громадянська позиція

Слухач

ЛРІДУ НАДУ

28.           

Дума Андрій Романович

Громадський рух "Народний контроль"

Директор

ТзОВ "Львівське АТП-14631"

29.           

Жукровський Петро Степанович

УКРОП

Менеджер

Приватне підприємство "Укрзахідпостач"

30.           

Задорожний Михайло Леонович

БПП "Солідарність"

Голова правління

Дрогобицька районна спілка споживчих товариств

31.           

Ільків Ігор Петрович

УКРОП

Командир медичної роти

Військова частина 3001

32.           

Ільницький Михайло Михайлович

БПП "Солідарність"

Директор

ДП «Боринське лісове господарство»

33.           

Касян Сергій Васильович

Громадянська позиція

Заступник головного лікаря

Сокальська центральна районна лікарня

34.           

Качмарик Ярослав Дмитрович

ВО "Батьківщина"

 

 

35.           

Кеньо Катерина Іванівна

БПП "Солідарність"

Художній керівник

Народний дім м.Комарно

36.           

Кирилич Володимир Ігорович

БПП "Солідарність"

Лікар-хірург

Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня

37.           

Кізима Роман Михайлович

Об'єднання "Самопоміч"

Помічник-консультант народного депутата України

Апарат Верховної Ради України

38.           

Ковалик Михайло Іванович

Радикальна партія Олега Ляшка

Директор

ТзОВ «Прушиньский-Україна»

39.           

Ковалів Михайло Іванович

ВО "Свобода"

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

40.           

Ковальчук Ігор Васильович

Народний Рух України

Головний лікар

ЛДОРЛДЦ

41.           

Ковч Андрій Володимирович

Громадський рух "Народний контроль"

Директор

ПП «Паливенерго»

42.           

Комарницький Ігор Михайлович

ВО "Батьківщина"

Проректор з наукової роботи

ХТКІ

43.           

Кошик Петро Ігорович

Громадянська позиція

Приватний підприємець

Австанційне обслуговування та продаж і здача в оренду власного майна

44.           

Кошулинський Руслан Володимирович

ВО "Свобода"

Військовослужбовець

Збройні сили України

45.           

Кужидло Володимир Михайлович

БПП "Солідарність"

Керівник

Фермерське господарство «ОАЗИС «К»

46.           

Лабай Іван Михайлович

БПП "Солідарність"

Головний лікар

Пустомитівська центральна районна лікарня

47.           

Лісна Мирослава Михайлівна

БПП "Солідарність"

Начальник відділу

Відділ освіти Пустомитівської райдержадміністрації

48.           

Марунчак Петро Мирославович

Народний Рух України

Студент

Львівський аграрний університет

49.           

Масний Василь Дмитрович

Громадський рух "Народний контроль"

Офіцер

Національна Гвардія України

50.           

Нестор Юрій Богданович

Громадський рух "Народний контроль"

Директор

ТзОВ «Блюм-Україна»

51.           

Нискогуз Михайло Юрійович

ВО "Свобода"

Студент

Національний університет водного господарства та природокористування

52.           

Овсянецький Ярослав Олександрович

Громадянська позиція

Головний лікар

Журавківська міська лікарня

53.           

Огоновський Юрій Ярославович

Об'єднання "Самопоміч"

Директор

Громадська організація «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

54.           

Олексишин Валентина Павлівна

ВО "Батьківщина"

Директор

МПП "Валентина"

55.           

Охріменко Леонід Володимирович

Громадянська позиція

Начальник відділу

Самбірська районна державна адміністрація

56.           

Пазин Дмитро Іванович

УКРОП

Вчитель

Новинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Тараса Пазина

57.           

Пакіж Степан Петрович

Об'єднання "Самопоміч"

В.о. директора

ЛКП «Залізничнетеплоенерго»

58.           

Панькевич Олег Ігорович

ВО "Свобода"

Заступник голови

ВО «Свобода»

59.           

Письменна Тетяна Олександрівна

Об'єднання "Самопоміч"

Головний інженер

ТОВ «Підприємство Світ Сервіс»

60.           

Прокопів Андрій Іванович

Об'єднання "Самопоміч"

Директор

Ботанічний сад Львівського національного університету імені Івана Франка

61.           

Рак Степан Остапович

ВО "Батьківщина"

Головний інженер

Буський комбікормовий завод

62.           

Ременяк Володимир Васильович

БПП "Солідарність"

Голова

Городоцька районна державна адміністрація

63.           

Савчин Василь Степанович

Об'єднання "Самопоміч"

Лікар-хірург

8 лікарня м. Львова

64.           

Саган Володимир Степанович

БПП "Солідарність"

Представник благодійної організації

Благодійна організація "Фонд братів Дубневичів"

65.           

Сафінська Оксана Олександрівна

Об'єднання "Самопоміч"

Вчитель англійської мови

Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів – освітній центр «Політехнік Еколенд»

66.           

Свистун Інна Василівна

Об'єднання "Самопоміч"

Начальник управління комунальної власності

Львівська міська рада

67.           

Седіло Микола Григорович

БПП "Солідарність"

Приватний підприємець

Самозайнята особа ФОП

68.           

Сидорович Михайло Васильович

Об'єднання "Самопоміч"

Директор

Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1

69.           

Сидорович Юрій Ярославович

УКРОП

Методист по хореографічному жанру

Золочівський районний народний дім

70.           

Сич Галина Іванівна

УКРОП

Керуюча відділенням

Відділення "Новий Розділ" Західного ГРУ ПАТ КБ "Приватбанк"

71.           

Собко Іван Михайлович

Об'єднання "Самопоміч"

Начальник відділу

Львівська обласна рада

72.           

Тенюх Ігор Йосифович

ВО "Свобода"

Пенсіонер

Пенсіонер

73.           

Титикало Михайло Федорович

Громадянська позиція

Голова наглядової ради

«Кохавинська ПФ», ПП «Транспак»

74.           

Ткачик Володимир Петрович

Радикальна партія Олега Ляшка

Фізична особа-підприємець

Фізична особа-підприємець

75.           

Тягнибок Андрій Ярославович

ВО "Свобода"

Інженер зв’язку

ГУ МВС України в місті Києві, Батальйон ПСМОП «Січ»

76.           

Устименко Валентин Віталійович

ВО "Батьківщина"

Начальник відділу TIR-Львів

АСМАП України

77.           

Цибуля Леонід Йосифович

ВО "Батьківщина"

Лікар

Радехівська ЦРЛ

78.           

Чад Андрій Степанович

ВО "Свобода"

Електромеханік ПОНАБ

Стрийська дистанція сигналізації та зв’язку (СЧ 4) Львівської залізниці

79.           

Чебаненко Олександр Іванович

ВО "Батьківщина"

Лікар

АТ СГК «Дніпро - Бескид»

80.           

Шаваров Юрій Іванович

ВО "Свобода"

Завідувач хірургічним відділенням №3

Львівська обласна клінічна лікарня

81.           

Шайдулліна Ольга Василівна

ВО "Свобода"

Голова

Бродівська районна рада

82.           

Шведа Володимир Богданович

БПП "Солідарність"

Директор

ТзОВ ТВФ «Омега»

83.           

Шептицький Зеновій Стахович

УКРОП

Приватний підприємець

Приватний підприємець