1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

PDFДрук

Проекти рішень подані депутатом (групою депутатів) Львівської обласної ради

Реєстраційний номер
та дата оприлюднення
Назва проекту рішення Ініціатор прийняття рішення

7-ПР
02.12.2015

Про внесення змін до рішення обласної ради від 19.11.2015 № 6 "Про утворення постійних комісій обласної ради"

Фракція "Батьківщина"; Гудима Ю.І. - голова фракції
 
6-ПР 
30.11.2015
 
Про внесення змін до рішення від 15.09.2015 № 1450 «Про створення історико-культурного заповідника «Стільське городище» Комарницький І.М.
Голова постійної комісії

5-ПР
30.11.2015
 
Про внесення змін до рішення від 15.09.2015 № 1449 «Про створення історико-культурного заповідника «Давній Пліснеськ» Комарницький І.М.
Голова постійної комісії

 

Голова обласної ради

Олександр Ганущин

Вибори 2015

Бюджет. Візуалізація

Галерея послуг

Взаємодопомога

Пряма трансляція

Топ-новини

Опитування

Які шанси має Україна отримати безвізовий режим із ЄС вже на початку 2016 року?

 

 

 

  Результати