1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

PDFДрук

 

 

Склад президії Львівської обласної ради  VII скликання

 

 Керівництво обласної ради
 

Ганущин Олександр Олександрович –  голова обласної ради.

Дворянин Парасковія Ярославівна перший заступник голови обласної ради.

Гірняк Володимир Олегович – заступник голови обласної ради.

 

 Голови постійних комісій

 

 Домчак Олег Ігорович – голова постійної комісії  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку.

Саган Володимир Степанович голова постійної комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин,  адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури.

Дзюдзь Михайло Семенович – голова постійної комісії з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем.

Гичка Михайло Михайлович –  голова постійної комісії з питань  охорони здоров’я, материнства, соціального захисту,  молодіжної політики, фізичної культури та спорту.

Візняк Юрій  Ярославович – голова постійної комісії  з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації.

Білоус Андрій Васильович – голова постійної комісії з  питань екології, природних ресурсів та рекреації.

Гагалюк Богдан Миколайович – голова постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики.

Сидорович Михайло Васильович – голова постійної комісії з питань  паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв'язку.

Вервега Тарас Васильович – голова постійної комісії  з питань євроінтеграції, дерегуляції, зовнішньоекономічної діяльності, транскордонного співробітництва, агропромислового комплексу та зв’язків з українцями за кордоном.

Кізима Роман Михайлович
– голова постійної комісії   з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики.

Комарницький Ігор Михайлович  – голова постійної комісії з питань комунального майна та приватизації.

Вантух Володимир Петрович – голова постійної комісії з питань  освіти і науки.


 Уповноважені представники фракцій

 

Кеньо Катерина Іванівна – голова фракції партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

Свистун Інна Василівна – голова фракції  партії "Об'єднання "Самопоміч".

Кошулинський Руслан Володимирович – голова фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

Гудима Юрій  Іванович –  голова  фракції Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина".

Дорош Уляна Миколаївна уповноважений представник фракції  партії "Громадянська позиція".

Ковалик Михайло Іванович – уповноважений представник  фракції Радикальної партії Олега Ляшка.

Сидорович Юрій Ярославович  – голова фракції  партії "Українське об'єднання патріотів – УКРОП".

Ковч Андрій Володимирович уповноважений представник фракції партії "Громадський рух "Народний контроль".

Ковальчук Ігор Васильович уповноважений представник фракції партії  "Народний  Рух України".

 

 

 

Голова обласної ради

Олександр Ганущин

Вибори 2015

Бюджет. Візуалізація

Галерея послуг

Взаємодопомога

Пряма трансляція

Топ-новини

Опитування

Які шанси має Україна отримати безвізовий режим із ЄС вже на початку 2016 року?

 

 

 

  Результати