1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

PDFДрук

Депутатські фракції у Львівській обласній раді п'ятого скликання

Фракція "Всеукраїнське об’єднання" Батьківщина-Блок Юлії Тимошенко"

  1. Козак Людмила Володимирівна - голова фракції
  2. Баляш Олег Григорович
  3. Баран Василь Степанович
  4. Барбара Михайло Михайлович
  5. Бермес Зеновій Миколайович
  6. Бігун Василь Васильович
  7. Білак Іван Іванович
  8. Брунець Григорій Дмитрович
  9. Буба Євген Іванович
  10. Ваврин Михайло Васильович
  11. Грибальський Ярослав Володимирович
  12. Давидяк Степан Іванович
  13. Данькевич Степан Михайлович
  14. Держко Ігор Зеновійович
  15. Дубневич Ярослав Васильович
  16. Завійський Леонід Михайлович
  17. Задорожний Михайло Леонович
  18. Ілик Роман Романович
  19. Ковальчук Сергій Миколайович
  20. Козак Остап Миколайович
  21. Комарницький Ігор Михайлович
  22. Короташ Ігор Степанович
  23. Кузьмич Роман Павлович
  24. Лаврецька Наталія Вікторівна
  25. Малетич Петро Миколайович 
  26. Малех Петро Іванович
  27. Мохнацький Олег Михайлович
  28. Новоженець Ростислав Павлович
  29. Охріменко Леонід Володимирович
  30. Павелко Євген Михайлович
  31. Різенко Сергій Анатолійович
  32. Семен Василь Миколайович
  33. Сендак Михайло Дмитрович
  34. Сенишин Ігор Андрійович
  35. Сипливий Микола Данилович
  36. Стецькович Іван Іванович
  37. Сухинюк Анатолій Євгенович
  38. Тринька Володимир Іванович
  39. Федоришин Остап Васильович
  40. Хром'як Йосип Якович
  41. Шептицький Зеновій Стахович

Фракція політичної партії "Народний союз "Наша Україна"

  1. Паска Олег Володимирович - голова фракції
  2. Батенко Тарас Іванович
  3. Буца Богдан Еманоїлович
  4. Васюник Ігор Васильович
  5. Дейнека Анатолій Михайлович
  6. Калинюк Валерій Анатолійович
  7. Керницький Тарас Любомирович
  8. Колтик Тарас Іванович
  9. Макар Олег Євстахійович
  10. Мандюк Олег Семенович
  11. Олійник Петро Михайлович
  12. Пазиняк Василь Степанович
  13. Подляшецька Емілія Володимирівна
  14. Рущишин Ярослав Іванович
  15. Старовойт Олександр Миколайович
  16. Хвойницький Михайло Григорович
  17. Христинич Марія Іванівна
  18. Чемерис Михайло Іванович
  19. Шперун Всеволод Михайлович
  20. Яворівський Святослав Володимирович

Фракція Народного Руху України

  1. Пітко Ярослав Михайлович - голова фракції
  2. Андрощук Олексій Володимирович
  3. Ганущин Олександр Олександрович
  4. Горинь Микола Миколайович
  5. Коржинський Ярослав Васильович
  6. Левицький Валерій Володимирович
  7. Лемішко Олександр Богданович
  8. Матвіїшин Володимир Євгенович
  9. Мельник Леонід Іванович
  10. Рудницький Іван Іванович
  11. Сколоздра Роман Васильович

Фракція Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

  1. Тягнибок Олег Ярославович - голова фракції
  2. Говірко Володимир Іванович
  3. Кайда Олексій Петрович
  4. Колодій Петро Несторович
  5. Кравченко Ярослав Охрімович
  6. Москалюк Олександр Вікторович
  7. Панькевич Олег Ігорович
  8. Пилипенко Пилип Данилович
  9. Сех Ірина Ігорівна
  10. Фаріон Ірина Дмитрівна

Фракція Громадянської партії "Пора"

  1. Кук Богдан Богданович - голова фракції
  2. Бондаренко Ростислав Володимирович
  3. Доскіч Віктор Михайлович
  4. Захарчишин Лев Леонідович
  5. Колошко Володимир Олексійович
  6. Кристиняк Олег Романович
  7. Малярчук Дем’ян Миколайович
  8. Моравецький Юрій Васильович
  9. Рожнятовський Андрій Миколайович

Фракція Української Народної партії 

  1. Козак Богдан Романович - голова фракції
  2. Візняк Юрій Ярославович
  3. Глова Ярослав Володимирович
  4. Гнатишин Володимир Ярославович
  5. Коваль Михайло Васильович
  6. Креховецький Володимир Віталійович
  7. Немчінов Олег Миколайович
  8. Федорів Лариса Йосипівна
  9. Шуркало Володимир Васильович

Фракція Конгресу українських націоналістів "Національний вибір"

  1. Вовк Михайло Федорович - голова фракції
  2. Городиський Андрій Андрійович
  3. Грушецький Петро Ярославович
  4. Дідусь Роман Іванович
  5. Куп’як Іван Петрович
  6. Микуш Андрій Володимирович
  7. Пшевлоцький Микола Іванович

Фракція Партії промисловців і підприємців України

  1. Дудич Роман Іванович - голова фракції
  2. Гичка Михайло Михайлович
  3. Дзюдзь Михайло Семенович
  4. Ортинський Володимир Львович
  5. Турчин Богдан Данилович
  6. Ярема Ігор Іванович

Фракція партії Християнсько-Демократичний Союз

  1. Федак Тарас Васильович - голова фракції
  2. Давидович Микола Іванович
  3. Кожан Володимир Дмитрович
  4. Костюк Мирослава Миколаївна
  5. Кубів Степан Іванович

Голова обласної ради

Олександр Ганущин

Вибори 2015

Бюджет. Візуалізація

Галерея послуг

Взаємодопомога

Пряма трансляція

Топ-новини

Опитування

Які шанси має Україна отримати безвізовий режим із ЄС вже на початку 2016 року?

 

 

 

  Результати