1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

PDFДрук

Список депутатів

Прізвище, ім'я, по-батькові

Обраний від партії, блоку

Посада, місце праці

Партійність

Андрощук Олексій Володимирович

Блок "Наша Україна"

Заступник директора технічного департаменту ТзОВ "Укренергоконсалдінх"

НРУ

Бакай Михайло Михайлович

Український Народний Блок Костенка і Плюща

Тимчасово не працює

УНП

Баляш Олег Григорович

"Блок Юлії Тимошенко"

Директор ТзОВ "Актіон Україна"

ВО "Батьківщина"

Баран Василь Степанович

"Блок Юлії Тимошенко"

Директор Перемишлянського центру зайнятості

ВО "Батьківщина"

Барбара Михайло Михайлович

"Блок Юлії Тимошенко"

Викладач історії Новояворівського ліцею

П/п

Батенко Тарас Іванович

Блок "Наша Україна"

Радник міського голови м.Львова

НСНУ

Бермес Зеновій Миколайович

"Блок Юлії Тимошенко"

Президент Асоціації роботодавців Львівської області

П/п

Бігун Василь Васильович

"Блок Юлії Тимошенко"

Директор виробничо-транспортної філії ЗАТ "Інтертранс".

УСДП

Білак Іван Іванович

"Блок Юлії Тимошенко"

Голова Самбірської районної державної адміністрації

ВО "Батьківщина"

Блавацький Михайло Васильович

ВО "Свобода"

Комерційний директор ТзОВ "Альтенерго"

ВО "Свобода"

Бондаренко Ростислав Володимирович

ГП "Пора"

Голова постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку

ГП "Пора"

Брунець Григорій Дмитрович

"Блок Юлії Тимошенко"

Генеральний директор ТзОВ "Промислова група "Карпати"

ВО "Батьківщина"

Буба Євген Іванович

"Блок Юлії Тимошенко"

Директор МП "Руно"

ВО "Батьківщина"

Буца Богдан Еманоїлович

Блок "Наша Україна"

Заступник Міністра оборони України

НСНУ

Ваврин Михайло Васильович

"Блок Юлії Тимошенко"

Пенсіонер

ВО "Батьківщина"

Васюник Ігор Васильович

Блок "Наша Україна"

Голова спостережної ради "Укркорпінвест"

П/п

Візняк Юрій Ярославович

Український Народний Блок Костенка і Плюща

Голова Мостиської районної державної адміністрації

УНП

Вовк Михайло Федорович

Блок "Наша Україна"

Голова Буської районної державної адміністрації

КУН

Ганущин Олександр Олександрович

Блок "Наша Україна"

Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації, керівник апарату

НРУ

Гичка Михайло Михайлович

ПППУ

Головний лікар Львівського обласного клінічного діагностичного центру

П/п

Глова Ярослав Володимирович

Український Народний Блок Костенка і Плюща

Заступник керівника апарату Буської райдержадміністрації

УНП

Гнатишин Володимир Ярославович

Український Народний Блок Костенка і Плюща

Директор ТзОВ "Флора"

УНП

Говірко Володимир Іванович

ВО "Свобода"

Голова правління об'єднання підприємств асоціація "Трускавець курорт сервіс"

П/п

Горинь Микола Миколайович

Блок "Наша Україна"

Пенсіонер

НРУ

Городиський Андрій Андрійович

Блок "Наша Україна"

Голова правління ТзОВ "Самбірська птахофабрика"

КУН

Грибальський Ярослав Володимирович

"Блок Юлії Тимошенко"

Голова правління Львівського обласного відділення Українського фонду "Реабілітація інвалідів"

П/п

Грушецький Петро Ярославович

Блок "Наша Україна"

Директор Львівської філії ВАТ Банк "Біг Енергія"

КУН

Давидович Микола Іванович

Блок "Наша Україна"

Голова правління ЗАТ "Проммонтаж БУ-27"

ХДС

Давидяк Степан Іванович

"Блок Юлії Тимошенко"

Голова правління ВАТ "Львівський локомотиворемонтний завод"

ВО "Батьківщина"

Данькевич Степан Михайлович

"Блок Юлії Тимошенко"

Директор Радехівського лісового господарства

ВО "Батьківщина"

Дейнека Анатолій Михайлович

Блок "Наша Україна"

Начальник Львівського обласного управління лісового господарства

НСНУ

Держко Ігор Зеновійович

"Блок Юлії Тимошенко"

Заступник голови Львівської облдержадміністрації

ВО "Батьківщина"

Дзюдзь Михайло Семенович

ПППУ

Начальник Управління державної служби охорони

П/п

Дідусь Роман Іванович

Блок "Наша Україна"

Заступник начальника ГПУ "Львівгазвидобування"

КУН

Доскіч Віктор Михайлович

ГП "Пора"

Заступник голови правління ВАТ "Полонина"

ГП "Пора"

Дубневич Ярослав Васильович

"Блок Юлії Тимошенко"

Президент ТзОВ "Корпорація Колійні Ремонтні Технології"

ВО "Батьківщина"

Дудич Роман Іванович

ПППУ

Директор ДП "Львівське лісове господарство"

ПППУ

Завійський Леонід Михайлович

"Блок Юлії Тимошенко"

Директор ДП "Львівський дорсервіс"

УСДП

Задорожний Михайло Леонович

"Блок Юлії Тимошенко"

Голова правління Дрогобицької райспоживспілки

ВО "Батьківщина"

Захарчишин Лев Леонідович

ГП "Пора"

Начальник управління міжнародного співробітництва

ГП "Пора"

Ілик Роман Романович

"Блок Юлії Тимошенко"

Перший заступник голови Львівської обласної ради

ВО "Батьківщина"

Калинюк Валерій Анатолійович

Блок "Наша Україна"

Пенсіонер

НСНУ

Керницький Тарас Любомирович

Блок "Наша Україна"

Президент ТзОВ "Укренерго"

НСНУ

Коваль Михайло Васильович

Український Народний Блок Костенка і Плюща

Голова ради директорів Корпорації "Інститут українського бізнесу"

УНП

Ковальчук Сергій Миколайович

"Блок Юлії Тимошенко"

Генеральний директор ТзОВ "Укрпол"

ВО "Батьківщина"

Кожан Володимир Дмитрович

Блок "Наша Україна"

Генеральний директор ТзОВ "Краківський ринок"

ХДС

Козак Богдан Романович

Український Народний Блок Костенка і Плюща

Генеральний директор ТзОВ Торгівельно-виробнича компанія "Львівхолод"

УНП

Козак Людмила Володимирівна

"Блок Юлії Тимошенко"

Заступник голови ЛОО "Батьківщина"

ВО "Батьківщина"

Козак Остап Миколайович

"Блок Юлії Тимошенко"

Консультант народного депутата України

ВО "Батьківщина"

Колодій Петро Несторович

ВО "Свобода"

Заступник голови Львівської обласної ради

П/п

Колошко Володимир Олексійович

ГП "Пора"

Директор ТзОВ "Вальво"

ГП "Пора"

Колтик Тарас Іванович

Блок "Наша Україна"

Генеральний директор ТзОВ "ТІК ЛТД"

НСНУ

Комарницький Ігор Михайлович

"Блок Юлії Тимошенко"

Заступник директора ТзОВ "Архібуд"

ВО "Батьківщина"

Коржинський Ярослав Васильович

Блок "Наша Україна"

Пенсіонер

НРУ

Короташ Ігор Степанович

"Блок Юлії Тимошенко"

Головний лікар Жулинської ФАП

ВО "Батьківщина"

Костюк Мирослава Миколаївна

Блок "Наша Україна"

Заступник голови Радехівської райдержадміністрації

ХДС

Кравченко Ярослав Охрімович

ВО "Свобода"

Професор кафедри історії теорії мистецтв Львівської Національної академії мистецтв

ВО "Свобода"

Креховецький Володимир Віталійович

Український Народний Блок Костенка і Плюща

Помічник-консультант народного депутата України

УНП

Кристиняк Олег Романович

ГП "Пора"

Підприємець ПП Кристиняк О.Р.

ГП "Пора"

Кубів Степан Іванович

Блок "Наша Україна"

 

П/п

Кузьмич Роман Павлович

"Блок Юлії Тимошенко"

Пенсіонер

УСДП

Кук Богдан Богданович

ГП "Пора"

Підприємець ТзОВ "Звір"

ГП "Пора"

Куп'як Іван Петрович

Блок "Наша Україна"

Заступник начальника Мостиської митниці

КУН

Лаврецька Наталя Вікторівна

"Блок Юлії Тимошенко"

Провідний спеціаліст головного управління економіки Львівської облдержадміністрації

ВО "Батьківщина"

Левицький Валерій Володимирович

Блок "Наша Україна"

Генеральний директор ВАТ "Дрогобицький завод автомобільних кранів"

НРУ

Лемішко Олександр Богданович

Блок "Наша Україна"

Головний лікар Львівської обласної клінічної лікарні

НРУ

Макар Олег Євстахійович

Блок "Наша Україна"

Перший заступник Мостиської райдержадміністрації

НСНУ

Малетич Петро Миколайович

"Блок Юлії Тимошенко"

Інженер Мостиської митниці

П/п

Малех Петро Іванович

"Блок Юлії Тимошенко"

Президент ЗАТ "Львів-Петроль"

ВО "Батьківщина"

Малярчук Дем'ян Миколайович

ГП "Пора"

Директор ЗАТ СП "Погар Інтернешнл"

ГП "Пора"

Мандюк Олег Семенович

Блок "Наша Україна"

Голова правління Асоціації "Новий світ"

НСНУ

Матвіїшин Володимир Євгенович

Блок "Наша Україна"

Виконуючий обов'язки Голови правління ВАТ "Львівобленерго"

НРУ

Мельник Леонід Іванович

Блок "Наша Україна"

Заступник директора філії МН "Дружба" ВАТ "Укртранснафта"

НРУ

Микуш Андрій Володимирович

Блок "Наша Україна"

Директор ТзОВ " ВКФ Гурт"

КУН

Моравецький Юрій Васильович

ГП "Пора"

Директор ПП "Світлиця"

ГП "Пора"

Москалюк Олександр Вікторович

ВО "Свобода"

Юрист-консультант ТзОВ Телерадіоорганізіція "Мультимедіа сервіс"

П/п

Мохнацький Олег Михайлович

"Блок Юлії Тимошенко"

Директор СЗШ № 18 м.Львова

ВО "Батьківщина"

Немчінов Олег Миколайович

Український Народний Блок Костенка і Плюща

Начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації

УНП

Новоженець Ростислав Павлович

"Блок Юлії Тимошенко"

Голова ЛОО УРП Лук’яненка

П/п

Олійник Петро Михайлович

Блок "Наша Україна"

 

НСНУ

Ортинський Володимир Львович

ПППУ

Ректор Львівського державного університету внутрішніх справ України

П/п

Охріменко Леонід Володимирович

"Блок Юлії Тимошенко"

Начальник відділу освіти Самбірської районної державної адміністрації

ВО "Батьківщина"

Павелко Євген Михайлович

"Блок Юлії Тимошенко"

Пенсіонер

ВО "Батьківщина"

Пазиняк Василь Степанович

Блок "Наша Україна"

Асистент кафедри дитячої хірургії Львівського національного медичного університету ім.Данила Галицького

НСНУ

Панькевич Олег Ігорович

ВО "Свобода"

Директор дочірнього підприємства

ВО "Свобода"

Паска Олег Володимирович

Блок "Наша Україна"

Голова Перемишлянської районної державної адміністрації

НСНУ

Пилипенко Пилип Данилович

ВО "Свобода"

Завідувач кафедри трудового права Львівського національного університету ім.І.Франка

П/п

Пітко Ярослав Михайлович

Блок "Наша Україна"

 Голова ЛКО НРУ, голова товариства "Просвіта"

НРУ

Подляшецька Емілія Володимирівна

Блок "Наша Україна"

Заступник керівника апарату Львівської облдержадміністрації

НСНУ

Пшевлоцький Микола Іванович

Блок "Наша Україна"

Начальник Львівського обласного головного управління земельних ресурсів

КУН

Різенко Сергій Анатолійович

"Блок Юлії Тимошенко"

Директор з економічних питань ВАТ "Львівобленерго"

УСДП

Рожнятовський Андрій Миколайович

ГП "Пора"

 Начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації

ГП "Пора"

Рудницький Іван Іванович

Блок "Наша Україна"

Голова Ради самоорганізації населення Сихівського житлового масиву

НРУ

Рущишин Ярослав Іванович

Блок "Наша Україна"

Директор ВАТ "Троттола"

НСНУ

Семен Василь Миколайович

"Блок Юлії Тимошенко"

Приватний підприємець

ВО "Батьківщина"

Сендак Михайло Дмитрович

"Блок Юлії Тимошенко"

 Радник Президента України

П/п

Сеник Мирослав Петрович

Блок "Наша Україна"

Голова Львівської обласної ради

НСНУ

Сенишин Ігор Андрійович

"Блок Юлії Тимошенко"

Начальник транспортно-експедиційного відділу ЗАТ "Інтертранс"

ВО "Батьківщина"

Сех Ірина Ігорівна

ВО "Свобода"

Приватний підприємець

ВО "Свобода"

Сипливий Микола Данилович

"Блок Юлії Тимошенко"

Менеджер фірми "Сігма"

ВО "Батьківщина"

Сколоздра Роман Васильович

Блок "Наша Україна"

Директор Крупської загальноосвітньої школи I - II ступеня

НРУ

Старовойт Олександр Миколайович

Блок "Наша Україна"

Керівник ідеологічного відділу виконавчого комітету ЛОО ПП НСНУ

НСНУ

Стецькович Іван Іванович

"Блок Юлії Тимошенко"

Заступник голови Яворівської райдержадміністрації

ВО "Батьківщина"

Сухинюк Анатолій Євгенович

"Блок Юлії Тимошенко"

Генеральний директор Промислової групи "Антикорбудсервіс"

ВО "Батьківщина"

Тринька Володимир Іванович

"Блок Юлії Тимошенко"

Директор Національної акціонерної страхової компанії "Оранта"

ВО "Батьківщина"

Турчин Богдан Данилович

ПППУ

Президент Асоціації підприємств "М-99", м.Мостиська

ПППУ

Тягнибок Олег Ярославович

ВО "Свобода"

Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

ВО "Свобода"

Фаріон Ірина Дмитрівна

ВО "Свобода"

Доцент кафедри української мови та прикладної лінгвістики Національного університету "Львівська політехніка"

ВО "Свобода"

Федак Тарас Васильович

Блок "Наша Україна"

Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації

ХДС

Федоришин Остап Васильович

"Блок Юлії Тимошенко"

Директор театру "Не журись"

П/п

Федорів Лариса Йосипівна

Український Народний Блок Костенка і Плюща

Головний редактор видавництва "Червона калина"

УНП

Хвойницький Михайло Григорович

Блок "Наша Україна"

Директор телекомпанії "Львів-ТБ"

НСНУ

Христинич Марія Іванівна

Блок "Наша Україна"

Заступник голови Сокальської районної державної адміністрації

НСНУ

Хром'як Йосип Якович

"Блок Юлії Тимошенко"

Ректор Інституту підприємництва та перспективних технологій при Національному університеті "Львівська політехніка"

ВО "Батьківщина"

Чемерис Михайло Іванович

Блок "Наша Україна"

Директор ВАТ "Калина"

НСНУ

Шептицький Зеновій Стахович

"Блок Юлії Тимошенко"

Начальник управління газового господарства Золочівського газового управління "ВАТ Львівгаз"

ВО "Батьківщина"

Шперун Всеволод Михайлович

Блок "Наша Україна"

Заступник генерального директора з науки і техніки компанії "Енергоконтакт"

П/п

Шуркало Володимир Васильович

Український Народний Блок Костенка і Плюща

Заступник голови Пустомитівської райдержадміністрації

УНП

Яворівський Святослав Володимирович

Блок "Наша Україна"

Пенсіонер

НРУ

Ярема Ігор Іванович

ПППУ

Директор ДП "Самбірський лісгосп"

ПППУ

Голова обласної ради

Олександр Ганущин

Вибори 2015

Бюджет. Візуалізація

Галерея послуг

Взаємодопомога

Пряма трансляція

Топ-новини

Опитування

Які шанси має Україна отримати безвізовий режим із ЄС вже на початку 2016 року?

 

 

 

  Результати