1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Визначено графік прийому громадян керівництвом та представниками фракцій Львівської обласної ради VIІ скликання

Відповідно до пункту 13 частини шостої, частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою організації прийому громадян, Розпорядженням голови Львівської обласної ради від 11 грудня 2015 р. № 1546 визначено та затверджено графік прийому громадян керівництвом та представниками фракцій Львівської обласної ради VIІ  скликання.

» Детальніше...

Затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради в містах обласного значення і районах області у 2015–2016 роках

Відповідно до Розпорядження голови Львівської обласної ради від 11 грудня 2015 р. № 1547, затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради в містах обласного значення і районах області у 2015–2016 роках.

» Детальніше...

Затверджено Положення про постійні депутатські комісії Львівської обласної ради VII скликання

Львівська обласна рада VII скликання затвердила Положення про постійні депутатські комісії. Таке рішення прийнято сьогодні, 8 грудня, на другому пленарному засіданні І сесії Львівської обласної ради VII демократичного скликання.

» Детальніше...

Депутати утворили президію Львівської обласної ради

Рішенням сесії депутати утворили президію Львівської обласної ради VII скликання у складі керівництва обласної ради, голів постійних комісій та уповноважених представників фракцій.

» Детальніше...

У День Гідності та Свободи Львівщина вшанувала пам’ять загиблих під час Революції Гідності й АТО

Сьогодні, 21 листопада, у Львові відбуваються заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи України, другої річниці початку Революції Гідності.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

Понеділок, 30 листопада 2015

З обласного бюджету Львівщини 2 772 демобілізованих із зони АТО отримали допомогу

Понад 8 млн грн використано з обласного бюджету на  Програму підтримки у Львівській області демобілізованих воїнів, які повертаються з АТО, та їхніх сімей на 2015–2017 роки, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 15.09.2015 № 1413.

Детальніше...


PDFДрук

Понеділок, 30 листопада 2015

Завтра Львівщина вшановуватиме пам'ять Романа Лубківського

Завтра, 1 грудня, у Львові в пам'ять про видатного культурного та громадського діяча Романа Лубківського відбудуться поминальні богослужіння.

Детальніше...


PDFДрук

Субота, 28 листопада 2015

Ми маємо пам’ятати про такі злочини проти українського народу – Володимир Гірняк

28 листопада, у День пам'яті жертв голодоморів, на площі біля пам'ятника Т. Шевченку у Львові відбулася екуменічна панахида за жертвами голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні, та поминальна акція «Запали свічку».

Детальніше...


PDFДрук

Субота, 28 листопада 2015

Володимир Гірняк: Новообрана Львівська обласна рада більше уваги приділятиме фізичній культурі, спорту і підтримці людей з особливими потребами

28 листопада у Львові розпочався Спортивний фестиваль для людей із вадами зору.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 27 листопада 2015

«Час війни» – фотовиставка, що відображає реалії сьогодення

27 листопада у 58-ому Будинку офіцерів (м. Львів) Збройних Сил України відкрилася фотовиставка «Час війни». На відкриття заходу разом із представниками громадськості, військовими та журналістами прийшла також і перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 27 листопада 2015

Олександр Ганущин привітав активних учасників Львівського Євромайдану та кращих представників гуманітарної галузі Львівщини

27 листопада голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин разом із головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою вручили нагороди активним учасникам Львівського Євромайдану.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 27 листопада 2015

Депутати обговорили проблемні питання медичної галузі Львівщини

На першому засіданні постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради, з-поміж інших питань, було обговорено проблемні питання галузі охорони здоров'я Львівщини.
У роботі засідання взяла участь перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 27 листопада 2015

Декламуючи поезію Великого Кобзаря, Народний артист України Богдан Козак у колі своїх шанувальників відзначив свій 75-річний ювілей

27 листопада у Львівському національному драматичному театрі ім. М. Заньковецької зібралося чимало шанувальників творчості Народного артиста України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка, режисера, педагога і театрознавця, академіка Національної академії мистецтв, професора Національного університету ім. Івана Франка Богдана Козака.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 27 листопада 2015

На Львівщині триває обговорення перспектив розвитку громад

28 листопада 2015 року в приміщенні Народного дому села Кавське Стрийського району відбудеться зустріч представників громади села задля обговорення перспектив створення Стратегії Кавської об’єднаної територіальної громади (ОТГ).

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 27 листопада 2015

Олександр Ганущин: Впевнений, що більшість рішень комісії з питань бюджету депутати ухвалюватимуть шляхом досягнення повного консенсусу

26 листопада 2015 року відбулося перше засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради. Роботу засідання розпочав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.   

Детальніше...
Сторінка 8 з 216

Голова обласної ради

Олександр Ганущин

Вибори 2015

Бюджет. Візуалізація

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Топ-новини

Опитування

Які шанси має Україна отримати безвізовий режим із ЄС вже на початку 2016 року?

 

 

 

  Результати