1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Визначено графік прийому громадян керівництвом та представниками фракцій Львівської обласної ради VIІ скликання

Відповідно до пункту 13 частини шостої, частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою організації прийому громадян, Розпорядженням голови Львівської обласної ради від 11 грудня 2015 р. № 1546 визначено та затверджено графік прийому громадян керівництвом та представниками фракцій Львівської обласної ради VIІ  скликання.

» Детальніше...

Затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради в містах обласного значення і районах області у 2015–2016 роках

Відповідно до Розпорядження голови Львівської обласної ради від 11 грудня 2015 р. № 1547, затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради в містах обласного значення і районах області у 2015–2016 роках.

» Детальніше...

Затверджено Положення про постійні депутатські комісії Львівської обласної ради VII скликання

Львівська обласна рада VII скликання затвердила Положення про постійні депутатські комісії. Таке рішення прийнято сьогодні, 8 грудня, на другому пленарному засіданні І сесії Львівської обласної ради VII демократичного скликання.

» Детальніше...

Депутати утворили президію Львівської обласної ради

Рішенням сесії депутати утворили президію Львівської обласної ради VII скликання у складі керівництва обласної ради, голів постійних комісій та уповноважених представників фракцій.

» Детальніше...

У День Гідності та Свободи Львівщина вшанувала пам’ять загиблих під час Революції Гідності й АТО

Сьогодні, 21 листопада, у Львові відбуваються заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи України, другої річниці початку Революції Гідності.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

Четвер, 03 грудня 2015

На черговому засіданні сесії депутати планують створити лічильну комісію, президію обласної ради та затвердити Типове положення про постійні комісії

Другого грудня голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин провів нараду за участю керівництва обласної ради, голів фракцій та голів постійних комісій обласної ради щодо порядку денного другого пленарного засідання І сесії Львівської обласної ради VII скликання.

Детальніше...


PDFДрук

Середа, 02 грудня 2015

Депутати Львівської обласної ради заслухали питання стосовно використання коштів обласного бюджету

2 грудня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради, на якому депутати заслухали  питання стосовно виконання обласних програм за кошти обласного бюджету та внесення змін до бюджетних показників на 2015 рік.

Детальніше...


PDFДрук

Середа, 02 грудня 2015

Депутати обласної ради підтримують представлення Миколи Кацала до нагородження Почесною грамотою ВРУ

На засіданні постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики депутати підтримали ініціативу представлення до нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України засновника хорової капели «Дударик» Миколи Кацала.

Детальніше...


PDFДрук

Середа, 02 грудня 2015

Львівська обласна рада працюватиме за новим Регламентом та положеннями про постійні комісії

Депутати Львівської обласної ради напрацьовують новий Регламент обласної ради і Типове положення про постійні комісії. Проекти цих документів обговорювали сьогодні, 2 грудня, під час засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики обласної ради.

Детальніше...


PDFДрук

Середа, 02 грудня 2015

Депутати заслухають інформацію про інвестиційну політику Львівської області

Таке рішення ухвалили депутати на першому засіданні постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики Львівської обласної ради, підтримавши пропозицію голови комісії Богдана Гагалюка.

Детальніше...


PDFДрук

Середа, 02 грудня 2015

Олександр Ганущин закликав організаторів фестивалю «Сурми звитяги» провести гала-концерт української творчості на Східній Україні

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин взяв участь у відкритті церемонії нагородження переможців XVI Фестивалю дитячо-юнацької творчості «Сурми звитяги», який відбувся 1 грудня у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької.

Детальніше...


PDFДрук

Вівторок, 01 грудня 2015

Цьогоріч на Львівщині коштом обласного бюджету відремонтують понад 60 доріг

У 2015 році з обласного бюджету на Програму фінансування  робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг виділено 204 млн грн.

Детальніше...


PDFДрук

Вівторок, 01 грудня 2015

Представники 18 областей України і Литви зібралися у Львові на конференцію, присвячену питанням національної пам’яті

30 листопада у Львові відкрилася міжнародна конференція  „Національна пам’ять: декомунізація, місця пам’яті, подолання наслідків тоталітаризму”.

Детальніше...


PDFДрук

Вівторок, 01 грудня 2015

Рідні та близькі вшанували пам'ять українського письменника та громадського діяча Романа Лубківського

Сьогодні, 1 грудня, пам'ять видатного культурного та громадського діяча Романа Лубківського його родичі, друзі й знайомі вшанували молитвою у Соборі Святого Юра та панахидою на могилі українського письменника і дипломата.

Детальніше...


PDFДрук

Вівторок, 01 грудня 2015

Громади Львівщини вивчають перспективи створення територіальних громад

28 та 29 листопада громади с. Кавсько (Стрийський р-н) та смт Великий Любінь (Городоцький р-н) провели робочі зустрічі з ініціативною групою «Розвиток громад Львівщини», під час яких обговорили перспективи створення територіальних громад.

Детальніше...
Сторінка 7 з 216

Голова обласної ради

Олександр Ганущин

Вибори 2015

Бюджет. Візуалізація

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Топ-новини

Опитування

Які шанси має Україна отримати безвізовий режим із ЄС вже на початку 2016 року?

 

 

 

  Результати