1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Визначено графік прийому громадян керівництвом та представниками фракцій Львівської обласної ради VIІ скликання

Відповідно до пункту 13 частини шостої, частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою організації прийому громадян, Розпорядженням голови Львівської обласної ради від 11 грудня 2015 р. № 1546 визначено та затверджено графік прийому громадян керівництвом та представниками фракцій Львівської обласної ради VIІ  скликання.

» Детальніше...

Затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради в містах обласного значення і районах області у 2015–2016 роках

Відповідно до Розпорядження голови Львівської обласної ради від 11 грудня 2015 р. № 1547, затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради в містах обласного значення і районах області у 2015–2016 роках.

» Детальніше...

Затверджено Положення про постійні депутатські комісії Львівської обласної ради VII скликання

Львівська обласна рада VII скликання затвердила Положення про постійні депутатські комісії. Таке рішення прийнято сьогодні, 8 грудня, на другому пленарному засіданні І сесії Львівської обласної ради VII демократичного скликання.

» Детальніше...

Депутати утворили президію Львівської обласної ради

Рішенням сесії депутати утворили президію Львівської обласної ради VII скликання у складі керівництва обласної ради, голів постійних комісій та уповноважених представників фракцій.

» Детальніше...

У День Гідності та Свободи Львівщина вшанувала пам’ять загиблих під час Революції Гідності й АТО

Сьогодні, 21 листопада, у Львові відбуваються заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи України, другої річниці початку Революції Гідності.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

Вівторок, 22 грудня 2015

На Львівщині у 2015 році коштом обласного бюджету реалізовується шість медичних програм

Упродовж 2015 року в закладах охорони здоров’я Львівської області виконувалось шість обласних цільових програм.

Детальніше...


PDFДрук

Вівторок, 22 грудня 2015

На стабілізацію екологічної рівноваги внаслідок діяльності гірничо-хімічних підприємств на Львівщині використано понад 1 млн грн.

На виконання заходів Регіональної програми стабілізації екологічної рівноваги внаслідок діяльності гірничо-хімічних підприємств Львівщини на 2015-2019 року у 2015 році з обласного бюджету затверджено фінансування обсягом 1 200, 0 тис. грн. Станом на 20 листопада цього року підприємствами використано 1 031,6 тис. грн.

Детальніше...


PDFДрук

Вівторок, 22 грудня 2015

У 2015 році на Львівщині було передбачено реалізацію 57 природоохоронних заходів на загальну суму 13,4 млн грн

У 2015 році у Львівській області реалізовується 5 природоохоронних програм, виконавцем яких визначено департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, та 4 програми екологічного спрямування, виконавцем яких визначено інші установи чи структурні підрозділи облдержадміністрації і які співфінансуються з обласного фонду охорон навколишнього природного середовища.

Детальніше...


PDFДрук

Понеділок, 21 грудня 2015

Юрій Візьняк: Співпраця на рівні Львівської обласної та міської рад сприятиме тому, що якомога більше об’єктів культури отримають необхідне фінансування

У Львові є низка об’єктів, які потребують фінансування на відновлення чи реконструкцію. Одначе, подекуди сума коштів, необхідних на ці роботи, є чималою. Відтак, одним із можливих способів залучити необхідний фінансовий ресурс є співфінансування з різних бюджетів.

Детальніше...


PDFДрук

Субота, 19 грудня 2015

Олександр Ганущин привітав громаду Львівщини з Днем Святого Миколая Чудотворця

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин привітав краян із Днем Святого Миколая Чудотворця.

Детальніше...


PDFДрук

Субота, 19 грудня 2015

У рамках проекту „Мій тато захищає Україну!” діти учасників АТО і Героїв Небесної Сотні побували на цирковій виставі

Напередодні Свята Миколая, 18 грудня, понад півтори тисячі дітей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні отримали подарунок – запрошення на перегляд вистави у Львівському державному цирку.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 18 грудня 2015

Продовження засідання комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики відбудеться у понеділок

У понеділок, 21 грудня, відбудеться продовження відкритого засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики обласної ради щодо обговорення пропозицій до проекту Регламенту Львівської обласної ради та розгляду інших питань порядку денного.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 18 грудня 2015

Слухання про виконання обласних програм у Львівській обласній раді розпочинаються сьогодні

Відповідно до доручення голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина сьогодні, 18 грудня, розпочинаються слухання інформації про виконання обласних цільових програм та пріоритети у роботі на 2016-2020 роки.

Детальніше...


PDFДрук

Середа, 16 грудня 2015

У Львівській обласній раді робоча група з’ясовує ситуацію, яка склалась навколо пасажирських автоперевезень на Львівщині

Сьогодні, 16 грудня, під головуванням заступника голови обласної ради Володимира Гірняка відбулось засідання робочої групи з вивчення ситуації, яка склалась у сфері автоперевезень у Львівській області, під час якої було визначено перелік документів, необхідних для того, аби об’єктивно вивчити проблему.

Детальніше...


PDFДрук

Середа, 16 грудня 2015

У Львівській обласній раді відбудеться відкрите обговорення проекту Регламенту обласної ради

У четвер, 17 грудня, відбудеться відкрите засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики обласної ради щодо обговорення проекту Регламенту Львівської обласної ради.

Детальніше...
Сторінка 2 з 216

Голова обласної ради

Олександр Ганущин

Вибори 2015

Бюджет. Візуалізація

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Топ-новини

Опитування

Які шанси має Україна отримати безвізовий режим із ЄС вже на початку 2016 року?

 

 

 

  Результати